• dhmnnettr@gmail.com
  • 08508402552

HABER DETAYI

13 Şubat 2017 09:34

HEDEF PAZAR İTALYA

HEDEF PAZAR İTALYA

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM)’nin, ihracatçı firmaların hedef pazarlarını çok daha yakından tanımaları için başlattığı ‘TİMAKADEMİ2023’ Hedef Pazar Toplantılarına DENİZLİ’de devam ediyor.

Türkiye İhracatçılar Meclisi(TİM), tarafından oluşturulan TİMAKADEMİ, bu yıl Ekonomi Bakanlığı öncülüğünde yürütülen “Turkey Discover the Potential” kampanyası kapsamında ihracattan en çok pay alan illerden olan Denizli’nin hedef pazarı olan İtalya’yı, Denizli’li sanayici ve ihracatçılarımıza daha yakından tanıtmak amacı ile Çarşamba günü  “Denizli’de Hedef Pazar; İtalya” adlı bir toplantı düzenleyecek.

15 Şubat 2017 Çarşamba günü Anemon Denizli Hotel’de yapılacak olan toplantının Moderatörlüğünü ünlü Ekonomist Prof. Dr. Emre Alkin yapacak.  Toplantıda TİM Genel Sekreteri Bader Arslan, Ekonomi Bakanlığı  eski Milano Ticaret Ataşesi Burak Yılmaz, Dünyaca ünlü Endüstriyel Tasarımcı Nilo Gioachhin,  Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu (ETMK) Başkanı ve Design Turkey İcra Kurulu Üyesi Sertaç Ersayın,  İtalyan Ticaret Odası Başkanı Giuseppe Moggi, İtalyan Başkonsolosluğu Ticari İlişkileri Geliştirme Bölümü Direktörü Aniello Musella, UPS Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı  Caner Tek ve COFACE Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Emre Özer, italya hakkında sunumlar yaparak Denizli’li ihracatçıları bilgilendirecek.

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.