• dhmnnettr@gmail.com
  • 08508402552

HABER DETAYI

6 Mayıs 2017 15:02

TASTY CAFE

TASTY CAFE

Kendinizi kısaca tanıtırmısınız?

Allah’ın yarattığı herhangi kullardan bir tanesiyiz buraya Gaziantep’ten geldik 7 senedir buradayız eşimin işinden dolayı yerleştik. Metro markette çalıştım iki buçuk yıl açıldığı günden itibaren kafeyi açana kadar 11 aydır işletiyoruz ve hiç pişman olmadık niye yaptık bu işi demedik ama dediğim gibi yaz geldi hareketlenme başladı yavaş yavaş kış çok zordu şimdide amacımız burayı satmak yeni bir projemiz var sattığımız Mevla ile projemizi değerlendireceğiz.

kafe işletme kararını nasıl aldınız?

Benim asıl mesleğim pastacılık. Bir sitem var kendi yaptığım paylaşımlarını yaptığım aynı zamanda sipariş aldığım bir siteydi. Bu benim hayalimdi ancak fastfood olarak değil pastane olarak hayalimdi yeni projemde onu gerçekleştireceğim.

Kafe işletmenin zor yanları nelerdir?

En zoru insanlarla uğraşmak ve onları memnun etmeye çalışmak, personelle uğraşmak da var tabi. Bir şeyleri herkes beğenir ama az kişi memnun olur ama genele baktığımızda insanlar memnun yaptığımız işi layıkıyla yapmaya çalışıyoruz.

peki bu kafenin bir hikayesi var mı başlangıç amacı nedir tasty ismi nereden geliyor?

tasty lezzetli demek Amerika’da takip ettiğim bir site vardı onun ismi aynı zamanda ki onlarda çok güzel işler yapıyorlar takip ediyorum sürekli isimlerini beğendiğim için koydum.

Bu kafenin en önemli özelliği nedir diye soracağım ancak şu kahve olayınız dikkatimi çekti kahveni iç fincanı ye budur herhalde diye düşündüm kendi kendime.

Ondan ziyade kumrumuz çok meşhurdur Denizli’de en iyi demeyelim ama iyi yapan yerlerden bir tanesi olduğumuza inanıyorum.

Peki siz öyle diyorsanız bize ve takipçilerimize denemek düşer onun dışında ne tür menüleriniz var insanlara önerebileceğiniz yiyecek içecekleriniz nelerdir?

Izgara tavuğumuz var bir gün önceden soslayıp dinlendirdiğimiz lavaşta ekmek arası tabakta servis ettiğimiz insanlar onu ayrı sever.

Ayvalık, hamburger, çiz burger, köftemiz var ve kullandığımız ürünlerin kaliteli ve temiz olmasına özen gösteriyoruz ve şöyle bir prensibimiz var gittiğimiz mekanlarda biz ne aradıysak insanlara da onu yapmaya çalıştık.

Ücretler için ne söyleyebilirsiniz?

Herkes çok uygun olduğunu söyler her şey para değil biz hakkettiğimizi almaya çalıştık

Açık olduğunuz zaman dilimleri nelerdir?

Sabah 9 buçukta açıyoruz akşam kışın 10 da yazın 2 de bile kapattığımız oluyor yazın en erken kapattığımız saat 11 dir

Kalabalık mı oluyorsunuz genelde yer bulma sorunu oluyor mu?

Hafta içi paket hafta sonu masa ağırlıklı çalışıyoruz Denizli’deki birçok özel hastahaneye paket götürüyoruz

Grup etkinliği doğum günü vs. yapıyormusunuz?

Tabi tabi çok yaptık tavsiye üzerine kışın çok yaptık geçen yaz yaptık

Tasty ile alakalı paylaşmak istediğiniz enteresan bir anınız varmı?

Hep anlatırım bizim her hafta Pazar günü gelen bir abimiz var yani var oldu diyelim bir Pazar günü tam kapattık arabaya bindik gidecektik abi geldi oğlu ile birlikte kapattınızmı dedi ve indim arabadan tekrar açtım cafeyi müşteri memnuniyeti çok önemli bizim için o günden bu yana her Pazar gelir oğlu ile buda böyle bir anımız.

www.çıtırfincan.com

GÜLNUR ESEN

ADRES: altıntop mah. Meseret soka no 16/C DENİZLİ

TEL: 08508041160 – 26 45 711 – 26 55 711

Firma Bilgileri

TASTY CAFE
08508041160 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.